KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14099160
nr 1409 9160
Slava Kliuchnikov
(f. 1956)
Oljemålning, Slava Kliuchnikov (f. 1956), sommarblommor. Signerad. Olja på duk, oramad, 70x50 cm
Utrop:
3.000 kr
Såld:
3.000 kr
måndag 2 augusti 2021
kl 19:04:24
2.600 kr
2.800 kr